Αρχική » ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ » Συμμετοχή του σχολείου στο Μαραθώνιο

Συμμετοχή του σχολείου στο Μαραθώνιο

Με ενθουσιασμό και συγκίνηση, συμμετείχε το σχολείο μας στον 37ο Μαραθώνιο της Αθήνας. 84 μαθητές, εκπαιδευτικοί και γονείς έδωσαν το παρόν στα 5, 10 και 42 χλμ. Ευχάριστη και απρόσμενη έκπληξη η συνάντηση με εκπροσώπους του συλλόγου αποφοίτων στο 7o block της εκκίνησης.
Παρά τη βροχή, όλοι στον τερματισμό ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την επόμενη χρονιά.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας