Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διάκριση στο Διαγωνισμό Αστρονομίας

Διάκριση στο Διαγωνισμό Αστρονομίας

Mαθητής του τμήματος Γ’4 του σχολείου μας κατέλαβε την πρώτη θέση ανάμεσα σε 26 μαθητές πανελληνίως στην δεύτερη φάση “Ίππαρχος” του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Αστρονομίας. Ως αποτέλεσμα, θα είναι ένας από
τους 5 μαθητές που θα κληθούν να εκπροσωπήσουν τη χώρα μας στην 2η Διεθνή Ολυμπιάδα Αστρονομίας και Αστροφυσικής Νέων 2021.

Θερμά συγχαρητήρια στο μαθητή μας

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας