Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Οδηγίες για την ημέρα των εισαγωγικών εξετάσεων: Τρίτη 20 Ιουνίου 2017

Τελευταίες ανακοινώσεις

Οδηγίες για την ημέρα των εισαγωγικών εξετάσεων: Τρίτη 20 Ιουνίου 2017

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των υποψηφίων μαθητών/τριών για πλήρωση θέσεων φοίτησης στο Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο για το σχολικό έτος 2017-18 στην Α΄ τάξη του σχολείου μας,

Παρακαλούμε ενημερωθείτε από το συνημμένο έγγραφο με θέμα: «Οδηγίες για την ημέρα της γραπτής εξέτασης: Τρίτη, 20 Ιουνίου 2017».

Σύντομα θα αναρτηθεί ο κατάλογος στον οποίο θα αναγράφεται η είσοδος από την οποία θα πρέπει να εισέλθει στο κτίριο εξετάσεων ο κάθε υποψήφιος.

Ευχαριστούμε πολύ.

Οδηγίες για την ημέρα της γραπτής εξέτασης: Τρίτη, 20 Ιουνίου 2017.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021