Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Ανακοίνωση

Ανακοίνωση

Αγαπητοί γονείς,

στο πλαίσιο της γενικότερης προσπάθειας πρόληψης της εξάπλωσης του κορωνοϊού, σας παρακαλούμε τα αιτήματά σας για παροχή βεβαίωσης φοίτησης του παιδιού σας στο Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο να τα απευθύνετε στο σχολείο ηλεκτρονικά στο email (gpeiravar@sch.gr).

Η βεβαίωση θα σας αποσταλεί επίσης ηλεκτρονικά είτε στο mail από το οποίο έγινε η αποστολή του μηνύματός σας είτε σε όποιο άλλο δηλώσετε ότι επιθυμείτε.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Από τη διεύθυνση του ΒΠΓ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ