Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Προτεινόμενοι Όμιλοι 2022-23

Προτεινόμενοι Όμιλοι 2022-23

Για τη σχολική χρονιά 2022-23 προτείνεται η λειτουργία των παρακάτω ομίλων, περιλήψεις των οποίων αναφέρονται στα σχετικά αρχεία. Περισσότερες λεπτομέρειες και φόρμα δηλώσεων συμμετοχής θα αναρτηθούν τις πρώτες μέρες του Σεπτεμβρίου.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021