Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Παράταση της προθεσμίας δήλωσης συμμετοχής σε Ομίλους

Τελευταίες ανακοινώσεις

Παράταση της προθεσμίας δήλωσης συμμετοχής σε Ομίλους

Παρακαλούμε να ενημερωθείτε για τη λειτουργία, το θεσμικό πλαίσιο και τον οριστικό (με προσθήκες) κατάλογο των Ομίλων Αριστείας και Δημιουργικότητας της σχολικής χρονιάς 2017-2018.
Η προθεσμία υποβολής της δήλωσης συμμετοχής στη Διεύθυνση του Βαρβάκειου Προτύπου Γυμνασίου παρατείνεται έως και την Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2017.
Εκ μέρους του ΕΠ.Ε.Σ.
Η Διευθύντρια