Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Παράδοση των Ελέγχων Προόδου Β? Τετραμήνου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Παράδοση των Ελέγχων Προόδου Β? Τετραμήνου

Η παράδοση των Ελέγχων Προόδου Β? Τετραμήνου στους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών μας μεταφέρεται για την Πέμπτη 1η Ιουνίου, ώρες 12:00?14:10.

Η αλλαγή της ημέρας παράδοσης των Ελέγχων Προόδου από Τετάρτη, 31 Μαΐου, σε Πέμπτη, 1η Ιουνίου, γίνεται σε εφαρμογή πρόσφατης εγκυκλίου του Υπουργείου Παιδείας.

Από τη Διεύθυνση.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ