Αρχική » Άλλες Δράσεις » Στιγμιότυπα από τη συμμετοχή του σχολείου μας στην παρέλαση για τον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Το σχολείο μας ακολουθώντας με ιδιαίτερη περηφάνια τις παραδόσεις του Ελληνισμού, συμμετείχε στην παρέλαση για τον εορτασμό της εθνικής επετείου του 1940 στο Παλαιό Ψυχικό και κατά γενική ομολογία ενθουσίασε με την παρουσία των μαθητών της Γ Τάξης του, ανήμερα της εθνικής γιορτής. Την επιμέλεια της όλης παρουσίας του σχολείου στην παρέλαση είχε η καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής κ. Λυγουριώτη με την αρωγή της συναδέλφου επίσης καθηγήτριας Φ.Α. κ. Λιναρδή.
Ακολουθούν σχετικά φωτογραφικά στιγμιότυπα που ευγενώς μας παραχωρήθηκαν από μέλος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας