Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διάκριση μαθητών μας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης 2018”

Τελευταίες ανακοινώσεις

Διάκριση μαθητών μας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης 2018”

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του Διαγωνισμού Φυσικής «Αριστοτέλης 2018». Σύμφωνα με την επιτροπή του Διαγωνισμού βραβεύονται  οι μαθητές με 1ο βραβείο αριστείας, 2ο βραβείο αριστείας, 3ο βραβείο αριστείας και εύφημο μνεία για κάθε τάξη του γυμνασίου και του λυκείου. Στους υπόλοιπους μαθητές που διαγωνίστηκαν απονέμεται έπαινος συμμετοχής.  Από το σχολείο μας είχαμε τις παρακάτω διακρίσεις:

Α’ Γυμνασίου

1o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ