Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Πίνακας κωδικών υποψηφίων εισαγωγικών εξετάσεων Ιουνίου 2020

Τελευταίες ανακοινώσεις

Πίνακας κωδικών υποψηφίων εισαγωγικών εξετάσεων Ιουνίου 2020

ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΩΔΙΚΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2020

Παρακαλούνται οι γονείς να ελέγξουν αν ο κωδικός του παιδιού τους συμπεριλαμβάνεται στον πίνακα των υποψηφίων που έχει αναρτηθεί. Αν δεν συμπεριλαμβάνεται να επικοινωνήσουν ηλεκτρονικά με το σχολείο μας στη διεύθυνση gpeiravar@sch.gr αναφέροντας τον κωδικό, το ονοματεπώνυμο του παιδιού καθώς και το πατρώνυμο και το μητρώνυμο. Οι λεπτομέρειες για τις εξετάσεις του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου θα ανακοινωθούν στη συνέχεια.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας