Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Τελικός πίνακας αιτήσεων για τις εισαγωγικές εξετάσεις στο Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο 2022-23

Τελευταίες ανακοινώσεις

Ανακοινώνεται ο τελικός πίνακας υποψηφίων για την Α τάξη του σχολικού έτους 2022-23. Οι αιτούντες γονείς & κηδεμόνες πρέπει να εκτυπώσουν εκ νέου την οριστικοποιημένη αίτησή τους από την πλατφόρμα των αιτήσεων https://www.iep.edu.gr/services/pps  για να αντιπαραβάλουν τα στοιχεία της αίτησης με αυτά του τελικού καταλόγου. Επισημαίνεται ότι: Σε ισχύ είναι μόνο η αίτηση που μπορούν να ανακτήσουν και να εκτυπώσουν από την πλατφόρμα.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021