Αρχική » Άλλες Δράσεις » Κοπή Πίτας ΒΠΓ 2018

Κοπή Πίτας ΒΠΓ 2018

Το σχολείο μας έκοψε την καθιερωμένη πίτα του την Παρασκευή 2-2-2018 στην αίθουσα του συλλόγου Διδασκόντων. Το τυχερό φλουρί έτυχε στην καθηγήτρια και πρόεδρο του Βαρβακείου Ιδρύματος κα Λη Λυκούδη. Χρόνια Πολλά και δημιουργικά σε όλους τους διδάσκοντες, το Βαρβάκειο Ίδρυμα, το Σύλλογο Αποφοίτων Βαρβακείου, το Σύλλογο Γονέων – Κηδεμόνων, αλλά πρώτα και κύρια στους μαθητές/τριες του σχολείου μας.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας