Αρχική » Άλλες Δράσεις » Κοπή Πίτας ΒΠΓ 2018

Τελευταίες ανακοινώσεις

Κοπή Πίτας ΒΠΓ 2018

Το σχολείο μας έκοψε την καθιερωμένη πίτα του την Παρασκευή 2-2-2018 στην αίθουσα του συλλόγου Διδασκόντων. Το τυχερό φλουρί έτυχε στην καθηγήτρια και πρόεδρο του Βαρβακείου Ιδρύματος κα Λη Λυκούδη. Χρόνια Πολλά και δημιουργικά σε όλους τους διδάσκοντες, το Βαρβάκειο Ίδρυμα, το Σύλλογο Αποφοίτων Βαρβακείου, το Σύλλογο Γονέων – Κηδεμόνων, αλλά πρώτα και κύρια στους μαθητές/τριες του σχολείου μας.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021