Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Κοπή πίτας 2022

Τελευταίες ανακοινώσεις

Κοπή πίτας 2022

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του ΒΠΓ μάς έφερε σήμερα την καθιερωμένη πρωτοχρονιάτικη πίτα και εμείς την κόψαμε και χαρήκαμε για άλλη μια χρονιά τη διαδικασία, έστω και με συνθήκες κορονοϊού. Τυχερός από την πίτα για το προσωπικό του σχολείου αναδείχθηκε ο καθαριστής μας. Η πίτα για τους μαθητές έφτασε στο σχολείο μας κομμένη σε κομμάτια, τυλιγμένα το καθένα ξεχωριστά, ακολουθώντας και τηρώντας έτσι όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας κατά του Covid 19.

Και του χρόνου!

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο