Αρχική » Άλλες Δράσεις » Κοπή Πίτας 2018 Συλλόγου Αποφοίτων Βαρβακείου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Κοπή Πίτας 2018 Συλλόγου Αποφοίτων Βαρβακείου

Ο σύλλογος Αποφοίτων Βαρβακείου με την παρουσία 180 περίπου ατόμων έκοψε την καθιερωμένη πίτα του σε μια εκδήλωση στο «The Great Syntagma».
Η οικογένεια του Βαρβακείου, απόφοιτοι, καθηγητές, γονείς μαθητών βρέθηκαν μαζί σε μια βραδιά που ενέγραψε υποθήκη για τη συνέχιση της από κοινού προσπάθειας για την επίτευξη των στόχων μας.

SAMSUNG CSC

Περισσότερες φωτογραφίες από την εκδήλωση, στην ιστοσελίδα του Συλλόγου Αποφοίτων : Εκδήλωση κοπής πίτας 2018- Απόφοιτοι Βαρβακείου

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας