Αρχική » ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ » Διάκριση μαθητή μας στη Γ΄Φάση του 31ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Πληροφορικής

Τελευταίες ανακοινώσεις

Διάκριση μαθητή μας στη Γ΄Φάση του 31ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Πληροφορικής

Στη Γ’ φάση του 31ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Πληροφορικής, ο μαθητής του Ομίλου «Εισαγωγή στον προγραμματισμό και την αλγοριθμική σκέψη» Ορέστης Χατζηαποστόλου (Β4) κατέλαβε την 4η θέση πανελλαδικά ανάμεσα στους μαθητές Γυμνασίου. Επίσης, είναι ανάμεσα στους είκοσι οκτώ (28) συνολικά επιτυχόντες (Γυμνασίου και Λυκείου), οι οποίοι προκρίθηκαν για να συμμετάσχουν σε CAMP προετοιμασίας για την συγκρότηση των Εθνικών ομάδων Πληροφορικής, οι οποίες θα εκπροσωπήσουν τη χώρα μας στις Διεθνείς διοργανώσεις.

Θερμά συγχαρητήρια στον μαθητή μας.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας