Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Ωρολόγιο πρόγραμμα εβδομάδας από Δευτέρα 26 έως Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου

Τελευταίες ανακοινώσεις

Ωρολόγιο πρόγραμμα εβδομάδας από Δευτέρα 26 έως Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου

Εημερώνουμε ότι για την επόμενη εβδομάδα 26 – 30 Σεπτεμβρίου, θα ισχύσει το ίδιο πρόγραμμα με της εβδομάδας 19-23 Σεπτεμβρίου. Θα ακολουθήσει νεότερη ανάρτηση με την κατανομή σε αίθουσες ανά μάθημα και τμήμα.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021