Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μετακίνηση μαθητών και συνοδών στις 12/05/2017 στον Πόρο

Τελευταίες ανακοινώσεις

Το Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο δέχεται οικονομικές προσφορές, που πληρούν τις νόμιμες διατάξεις, από ταξιδιωτικά πρακτορεία για τη μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Α΄ και Β? τάξης στο νησί του Πόρου στις 12/05/2017 ημέρα Παρασκευή.

Αναχώρηση από το Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο στις 7:00πμ.

Επιστροφή στο Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο στις 6:30μμ.

Αριθμός Μαθητών: 192

Αριθμός Συνοδών: 7

Η μετάβαση θα γίνει με λεωφορεία ως το Γαλατά και τα λεωφορεία θα περάσουν και στο νησί του Πόρου. Το πρόγραμμα της εκπαιδευτικής εκδρομής περιλαμβάνει: επίσκεψη στο ηφαίστειο των Μεθάνων και περιήγηση στο νησί του Πόρου.

Υποβολή προσφορών (αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικά) σε κλειστό φάκελο μέχρι την Τρίτη 02 Μαΐου 2017.

Η Διευθύντρια
Ρουμπέα Γεωργία