Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Πρόσκληση για τον εορτασμό της επετείου του 1940

Τελευταίες ανακοινώσεις

Πρόσκληση για τον εορτασμό της επετείου του 1940

Η Διεύθυνση του Σχολείου και ο Σύλλογος Διδασκόντων σας προσκαλούν στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στις 27 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 11.00 π.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.
Η εκδήλωση περιλαμβάνει τον εορτασμό της Σημαίας και αφιέρωμα στους Βαρβακειόπαιδες ήρωες του 1940-1944, Μάθιο Πόταγα, Διονύση Παπαδόπουλο και Γιάννη Χούπη.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας