Αρχική » Εισαγωγή Μαθητών » Παλαιότερες Ανακοινώσεις

Τελευταίες ανακοινώσεις

Παλαιότερες Ανακοινώσεις

Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για εισαγωγικές εξετάσεις κάλυψης μιας κενής θέσης Γ’ τάξης 2016?2017.

Σειρά κατάταξης υποψηφίων μαθητών για το σχολικό έτος 2016?2017.

Τελική κατάταξη υποψηφίων για την πλήρωση θέσης μαθητή Γ’ τάξης.

Διαδικασία εγγραφής μαθητών Α’ τάξης σχολικού έτους 2016?2017.

Οδηγίες για την ημέρα των εισαγωγικών εξετάσεων ? Τετάρτη, 22 Ιουνίου 2016.

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο

Ραδιοφωνικός σταθμός ΒΠΓ-Χριστουγεννιάτικη εκπομπή-21-12-2021