Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εκδήλωση του Συλλόγου Γονέων-Κηδεμόνων του ΒΠΓ

Τελευταίες ανακοινώσεις

Εκδήλωση του Συλλόγου Γονέων-Κηδεμόνων του ΒΠΓ

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Βαρβακείου Πρότυπου Γυμνασίου διοργάνωσε διαδικτυακή εκδήλωση-ενημέρωση για τα ιατρικά ζητήματα της επικαιρότητας με τίτλο “Η πανδημία και οι εξελίξεις. Παιδί και σχολική κοινότητα”, τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2021 και ώρα 19.00.
Μπορείτε να παρακολουθήσετε την αποθηκευμένη εγγραφή της εκδήλωσης από το κανάλι του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του ΒΠΓ στο YouTube:

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας