Αρχική » Άλλες Δράσεις » Συνάντηση με τους γονείς και κηδεμόνες της Α΄ τάξης (σχολικό έτος 2019-20)

Τελευταίες ανακοινώσεις

Συνάντηση με τους γονείς και κηδεμόνες της Α΄ τάξης (σχολικό έτος 2019-20)

Τη Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2018, η διεύθυνση και οι καθηγητές που διδάσκουν τη φετινή σχολική χρονιά στην Α΄ τάξη του Βαρβακείου Προτύπου Γυμνασίου υποδεχθήκαμε στο σχολείο τους γονείς και τους κηδεμόνες των νέων μαθητών/ τριών μας και συζητήσαμε μαζί τους σε μια προσπάθεια αμφίδρομης γνωριμίας και ανταλλαγής απόψεων.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας