Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Διακρίσεις μαθητών μας στο 17ο Πανελλήνιο Ομαδικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα 2019

Τελευταίες ανακοινώσεις

Διακρίσεις μαθητών μας στο 17ο Πανελλήνιο Ομαδικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα 2019

Στο 17ο  Πανελλήνιο Ομαδικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα Μαθητών-Μαθητριών 2019, που διεξήχθη στις 20 Απριλίου 2019  στην Αττική, η Ομοσπονδία αποφάσισε την αύξηση των ομάδων με αποτέλεσμα να προκριθεί και η Β’ ομάδα του σχολείου μας.

Η Α’ ομάδα κατέκτησε την 6η θέση στις 17 ομάδες Γυμνασίων της χώρας μας και η Β’ ομάδα την 8 η θέση.

Η ”Α” ομάδα αποτελούνταν από τους μαθητές:

Γκούτης Παναγιώτης-Αντώνιος (Γ’ τάξη)

Κολυβάς Δημητρακαράκος Παναγιώτης (Γ’ τάξη)

Τραγουδάρας Θεόδωρος (Α’ τάξη)

Πανοπούλου Αριάδνη (Γ’ τάξη)

Χριστόπουλος Κωνσταντίνος-Παναγιώτης (Γ’ τάξη) και

Η ”Β” ομάδα αποτελούνταν από τους μαθητές:

Τράπαλης Θεόδωρος (Α’ τάξη)

Καρεκλάς Κωνσταντίνος (Α’ τάξη)

Τέγος Λάμπρος (Β’ τάξη)

Στουραϊτου  Σοφιάννα (Α’ τάξη)

Καγκελάρης Δημήτριος (Β ‘ τάξη)

Συγχαρητήρια στους μαθητές του σχολείου μας και καλή πρόοδο!

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας