Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Εκπαιδευτικές εκδρομές?επισκέψεις μαθητών σχολείων δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

Τελευταίες ανακοινώσεις

Εκπαιδευτικές εκδρομές?επισκέψεις μαθητών σχολείων δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

Σύμφωνα με το ΦΕΚ 681/6-03-2017, μαθητές οι οποίοι δεν συμμετέχουν σε εκπαιδευτικές εκδρομές ή διδακτικές επισκέψεις παραμένουν στο σχολείο και παρακολουθούν ειδικά διαμορφωμένο ωρολόγιο πρόγραμμα με απόφαση του Συλλόγου Διδασκόντων.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας