Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Δήλωση συμμετοχής στο διαγωνισμό Μαθηματικών Θαλής (μέχρι 1 Νοεμβρίου)

Τελευταίες ανακοινώσεις

Δήλωση συμμετοχής στο διαγωνισμό Μαθηματικών Θαλής (μέχρι 1 Νοεμβρίου)

Παρακαλούνται οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών και των μαθητριών του Βαρβάκειου Πρότυπου Γυμνασίου που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο διαγωνισμό “Θαλής” της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας που θα διεξαχθεί το Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, να δηλώσουν συμμετοχή μέχρι την Πέμπτη 1 Νοεμβρίου 11 μ.μ.  συμπληρώνοντας τη σχετική φόρμα στον επόμενο σύνδεσμο : Δήλωση συμμετοχής

Η εξέταση θα αρχίσει στις 9.00 π.μ. σε εξεταστικά κέντρα που θα ορίσει η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας και για τα οποία θα ενημερωθούν οι ενδιαφερόμενοι από τις ανακοινώσεις του σχολείου και με μήνυμα ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.

Για την συμπλήρωση απαιτείται και ο αριθμός που έχει ο μαθητής/τρια στον κατάλογο του τμήματός του

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας