Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Βράβευση των μαθητών του Ομίλου Χημείας & Ψηφιακής Αφήγησης 2016?17

Τελευταίες ανακοινώσεις

Βράβευση των μαθητών του Ομίλου Χημείας & Ψηφιακής Αφήγησης 2016?17

Οι μαθητές της Β΄ και Γ΄ τάξης του Ομίλου Χημείας & Ψηφιακής Αφήγησης οι οποίοι συμμετείχαν στο 6ο Φεστιβάλ Αστρονομίας «Δημιουργούμε το Σπίτι μας στον Άρη» της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών σε συνεργασία με την Ελληνογερμανική Αγωγή (Κυριακή 2/4/2017) βραβεύτηκαν (3ο Βραβείο), αντίστοιχα, για τη θεατρική τους παράσταση με τίτλο «Γεια σας! Είμαι φίλος!» και την ταινία με τίτλο «Ζωή σαν όνειρο … στον Άρη».

Στη δημιουργία της ταινίας σημαντική υπήρξε η συμβολή των μαθητών Γκενάκου Ζωής, Γκλέκα Ανδριάνας, Καραπαπά Παυλίνας και Καραολίδη Νίκου!

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρει θερμά τους μαθητές που συμμετείχαν και την υπεύθυνη καθηγήτρια κ. Γιαλλούση Μαρία.

Αναλυτικά όλα τα ονόματα των μαθητών/τριών που συμμετείχαν:

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ

Λευκώματα του σχολείου μας