Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Βράβευση μαθητών μας

Τελευταίες ανακοινώσεις

Βράβευση μαθητών μας

Σε τελετή που πραγματοποιήθηκε στο Αμφιθέατρο του Νέου Μουσείου της Ακρόπολης, το βίντεο των μαθητών μας «Στιγμές από την ιστορία του σχολείου μας: Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο»  βραβεύθηκε στον ομώνυμο Διεθνή Μαθητικό Διαγωνισμό του Μουσείου Σχολικής Ζωής και Εκπαίδευσης και του Τμήματος Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης και Ψηφιακών Μέσων του Υπουργείου Παιδείας.

Bράβευση

ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ – ΧΑΡΤΗΣ

Ραδιοφωνικός Σταθμός ΒΠΓ. Εκπομπή Μάϊου 2022 για τον ρόλο της μουσικής στον κινηματογράφο