Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Βραβεύσεις μαθητών στο διαγωνισμό “Ευκλείδης 2019”

Τελευταίες ανακοινώσεις

Βραβεύσεις μαθητών στο διαγωνισμό “Ευκλείδης 2019”

Ανάμεσά στους μαθητές που βραβεύτηκαν στον διαγωνισμό του Ευκλείδη 2019 ήταν  οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας από την Β¨ Γυμνασίου: Πλακίτση Μαρία Ηλέκτρα, Καλλιβωκάς Γεώργιος και Λημναίος Δημήτριος και οι μαθητές της Γ¨ Γυμνασίου: Γκίνης Βασίλειος, Κομπορόζος Ανδρέας και Δούμα Ρωσσάννα Θεοδώρα.
Συγχαρητήρια σε όλους.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ – ΧΑΡΤΗΣ